Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Nikotiinifilter

Mudel: nikotiinifilter
Saadavus: Otsas
Toote vaadatud: 4533

Nikotiinifilter

Hakkasime juba 2007a. maale tooma efektiivseid puusöe filtreid, mis eemaldavad vesipiibu tubakast nikotiini ja tõrva, mõjutamata selle maitset.
Ja need on saanud ülipopulaarseks!

Kergesti vooliku otsa paigaldatavad filtrid sisaldavad teralise aktiivsöe padrunit, mis eemaldab nikotiini, tõrva, tolmu ja bakterid - tubaka maitset või suitsu tihedust muutmata.

Väikesed vaskvöred kindlustavad, et ei toimuks juhuslikku söe vabanemist.

Igat filtrit saab kasutada umbes 15 vesipiibu sessiooni jaoks ja nad sobivad ka sigarettidele (ühest piisab 10 paki sigarettide jaoks). 
 
Cosmopiipude meeskond ise kasutab neid alates esmakordsest proovimisest - jõudsime koheselt äratundmisele, et need on ülihead asjad.

Soovitame ka teile - suitsetage kindlustundega! 

NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga seotud tooteid müüa (Ainult firmad saavad tellida).

www.cosmosepiibud.ee internetipoest saavad eraisikud siiski tooteid tellida aga ainult neid mis ei ole tubakaga otseselt seotud!

Nagu näiteks selliseid tooteid: tulemasinad, pliidid, söed ja muud... need tooted on märgitud LAOS OLEMAS.

Kui näiteks mingi tubakatoote all näitab, et laost on otsas, siis tõenäoliselt, on antud toode meie laos olemas ja saate selle meie poest läbiastudes endale soetada sama hinnaga kui meie e- poest.

Lisa arvamus

Nimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid:
×
×
×
×
×
×
×