Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

'V12' Plus 'Twisty' Quartz Blunt with Adapter

Toote vaadatud: 4642

'V12' Plus 'Twisty' Quartz Blunt with Adapter

Nn V12 "Plus" Twisty "Quartz Blunt adapteriga SG 14/19 on väga eriline küljest toru. Toru sees keha kuumuskindel kvartsklaasi on kruvi valmistatud messingist. Mähised spiraali kruvi abil portsjoni kambritesse. Kui lisate kuni 2g taimsete segu klaasi keha ja seejärel lülitage huuliku osa värskeid ürte on tõuked.
Kui see on ära kasutatud, pööra huuliku uuesti. Tuhk langeb alla, samas kui uus osa maitsetaimed on samaaegselt tõuked. Et mitte kaotada vääris segu teel, saate kaitsta seda silikooni kork.

Aga kruvi tehnoloogia mitte ainult jagab portsjonitena, vaid tagab ka kahekordistada suitsu teed. See võimaldab rohkem soojust imenduda ja suitsu jahtub -30%, enne kui see sisse hingata.

Ja eriline tipphetk: Võite ka panna "V12" Plus "Twisty" kohta bong NS 14/19 - mitu tabamust järjest ilma tüütu tühjendada kaussi ja lisamine!

Lisa arvamus

Nimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid:
×
×
×
×
×
×
×