Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Maitsekaardid.SNUS.Narkotestid

Maitsekaardid.SNUS.Narkotestid

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Maitsekaart Blueberry Menthol Tootja: FRIZC   Frizc Flavour kaart on uus innovaatiline lahendus, mis võimaldab muuta kasutatava toote maitset täiesti uuel moel. Maitse tugevust saab ise reguleerida vastavalt oma soovile. M..
0.70€
Kodune Narkotest MDMA Purity Test annab teada kuis suur MDMA sisaldus antud proovis Samuti annab teada, millised ained võiks veel olla selles proovis. Näiteks: Benzocaine,Bzp,Paracetamol, Phenacetin. Komplektis on 1 ampull t..
5.00€
Narkotest Cocaine Purity Ühekordne narkotest cocaine purity on spetsiaalne test, mis lubab tuvastada kui puhta ainega on tegemist. 1. Testis on kaks ampullid vedelikuga, ühe ampulli vedelik lisatakse teisele. 2. Ampullise kus on ju..
5.00€
Paranoia Energiajook 250ml Kõrge kofeiinisisaldusega Ei ole soovitatav lastele, rasedatele ega rinnaga toitvatele naistele Maaletooja: Funktouch OU ..
1.00€
×
×
×
×
×
×
×