Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Vesipiibu tubakas

Vesipiibu tubakas

Vesipiibu tubakas kuulub seaduse järgi tubakatoodete alla ja selle müümist ja tarbimist reguleerib tubakaseadus. Sellega saab tutvuda SIIN

Tubakatellimused lähevad töösse alles peale isikukoodi kontrollimist rahvastikuregistrist, seega alla 18a. vanustel pole mõtet tellimist üritada!
 

Nüüd on Eestis saadaval ka maailma parim vesipiibutubakas Serbetli!

 
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Vesipiibu Tubakas Serbetli Blueberry 50g Serbetli Mustika maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid Palju parema k..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Serbetli Blueberry Mint 50g Serbetli Mustika ja piparmündi maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseainei..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Serbetli Maasikas 50g Maasika maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad naturaalseid maitseaineid. Palju parema kvaliteediga k..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Serbetli Plum 50g Serbetli ploomi maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid Kategooria: Vesipiib..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Serbetli Banana Strawberry 50g Serbetli Maasika ja banaani maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Serbetli Melon 50g Serbetli meloni maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid Tootja: Serbetli ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Serbetli Orange 50g  Apelsiini maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad naturaalseid maitseaineid. Palju parema kvalitee..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Berry 50g Serbetli Marja maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Cranberry 50g Serbetli Jõhvika maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad naturaalseid maitseaineid. Palju parema kvaliteedig..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Kiwi 50g Serbetli Kiwi maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad naturaalseid maitseaineid. Palju parema kvaliteediga kui AL Fakher..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Mint 50g Serbetli Piparmündi maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Rotana 50g Serbetli Mango ja Guava  maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid. Kategooria: Vesi..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Orange With Mint Maailma parim vesipiibu tubakas Apelsiin mindiga Pakend sisaldab 50g vesipiibu tubakat ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Pineapple Maailma parim vesipiibu tubakas Ananass 50 grammises pakis ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Citrus With Mint Maailma parim vesipiibu tubakas Tsitruselised mindiga Pakend sisaldab 50g vesipiibu tubakat ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Grapefruit Maailma parim vesipiibu tubakas Greip 50 grammises pakis ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher grape with berry Maailma parim vesipiibu tubakas Viinamari marjadega 50 grammises pakis ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Kiwi Maailma parim vesipiibu tubakas Kiivi 50 grammises pakis ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Capuccino Maailma parim vesipiibu tubakas Kohvi maitsega 50 grammises pakis   ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Banana Maailma parim vesipiibu tubakas Banaan 50 grammises pakis ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Blueberry With Mint Maailma parim vesipiibu tubakas Mustikas mindiga 50 grammises pakis ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher  Cherry With Mint Maailma parim vesipiibu tubakas Kirss mindiga 50 grammises pakis ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Berry Maailma parim vesipiibu tubakas Marjad 50 grammises pakis ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Grape Maailma parim vesipiibu tubakas Viinamari  Pakend sisaldab 50g vesipiibu tubakat ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Melon Maailma parim vesipiibu tubakas Melon 50 grammises pakis ..
8.90€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Two apples Maailma parim vesipiibu tubakas Al Fakher. Topeltõun 50 grammises pakis ..
8.90€
ICE ROCKZ-HOT PUNCH 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&au..
4.50€
ICE ROCKZ-LEMON CAKE 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&a..
4.50€
×
×
×
×
×
×
×