Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Vesipiibud

Vesipiibud

Earthy vesipiibud on kaasaegse disaingia ülikvaliteetsed piibud. Suurim valik - parimad hinnad! Kuigi valik on suur, siis siit leiad kergesti omale sobiva piibu. Kuna valida on tegelikult väga lihtne – võid olla kindel, et see mudel mis sulle teistest rohkem meeldib on sulle parim. Piibud erinevad ainult disainilt, kvaliteet on kõigil ühtemoodi super. Kõikidele selle kategooria piipudele on saadaval lisavooliku adapterid, mille abil saab ühe voolikuga vesipiibud muuta kahe voolikuga piipudeks. Kliki pildil ja vali lemmik välja!

Spacey piibud on järgmise põlvkonna täiesti uudse modernse disainiga vesipiibud. Need vesipiibud sobivad imehästi väga stiilsesse kodusse. Nendegi juures on erinev ainult disain, kvaliteedilt on nad samuti parimad mida leida võib. Kõikidele selle kategooria piipudele on saadaval lisavooliku kinnitamise adapterid, mille abil saab ühe voolikuga vesipiibud muuta kahe voolikuga piipudeks. NB! Siin kategoorias asuvad Evolution mudelid on igas mõttes parimad vesipiibud, mida Eestist leida võib.

×
×
×
×
×
×
×