Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Pitsid/Vaasid

Pitsid/Vaasid

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
TUBAKAPITS SILIKOONIST Spetsiaalsest silikoonist valmistatud pits,mis kunagi ei lähe katki! ..
6.70€
UPG Original Funnel Kõige parem funnel tüüpi tubakapits turul, praeguseks hetkeks Tagab optimaalse suitsutamisprotsesii, tubakas ei kärsata Looduslikust materjaalist kõrgekvaliteetne tubakapits ..
9.00€
UPG Original Medium Kõige parem tubakapits turul, praeguseks hetkeks Tagab optimaalse suitsutamisprotsesii, tubakas ei kärsata Looduslikust materjaalist kõrgekvaliteetne tubakapits ..
10.00€
Tubakapits "Klassika" Klassikaline vesipiibu tubakapits. Läbimõõt ca 5cm, sügavus 1,5cm See pits sobib kõigile suurematele ja keskmistele piipudele.      ..
3.00€
Topeltpits Vesipiibu topeltpits. See vidin on mõeldud erinevate tubakasortide katsetamiseks. Piibutamine kestab sellega ka kauem kui tavalise pitsiga.     ..
5.00€
Tubakapits punane Kui vesipiibu pits peaks maha kukkuma ja purunema, siis siit saab uue tellida. Pits on keraamilisest materjalist ja glasuuritud, mis tagab ühtlasema temperatuuri ja meeldivama aroomi. See pits sobib kõigile suur..
3.00€
TUBAKAPITS VORTEX Spetsiaalne tubakapits,mis sobib eriti hästi ICE ROCKZi jaoks. Eeliseks on see, et pitsis asuvad augud asuvad põhjast veidi ülevalpool, mistõttu tubaka kuumutamisel eralduvad vedelikud jäävad ..
3.00€
Väike tubakapits Väike tubakapits  Kui vesipiibu pits peaks maha kukkuma ja purunema, siis siit saab uue tellida. Pits on keraamilisest materjalist ja glasuuritud, mis tagab ühtlasema temperatuuri ja meeldivama aroomi. ..
2.00€
Vesipiibu vaas Manila Pikkus: 25 cm Juhuks, kui vesipiibu vaas juhtub katki minema või on vana veenõu värv lihtsalt ära tüüdanud ja soovite oma piibule uut, siis saab selle siit tellida. Sobib SPACEY&nb..
16.20€
VESIPIIBU VAAS NEW YORK /CAIRO/ISTANBUL Pikkus: 25 cm Juhuks, kui vesipiibu vaas juhtub katki minema või on vana veenõu värv lihtsalt ära tüüdanud ja soovite oma piibule uut, siis saab selle siit tellida. So..
16.20€
Glina OldSchooli Phunneli kauss. Ebatavalise stiiliga kauss. See sobib suurepäraselt tugevate tubakate jaoks. Selle valmistamisel kasutatakse mitut tüüpi savi (kirju, valge), mis on kaevandatud suurel sügavusel, mis tagab lisan..
15.00€
Sellel kaussil on ainulaadne reljeefne disain ja suurepärased tehnilised omadused. Hispaania tumepruun savi, mis annab biskviidi põletamisel meeldiva roosa tooni. Röstimine toimub temperatuuril 1100 kraadi. Tooraine keskkonnas&oti..
8.00€
×
×
×
×
×
×
×