Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

RULLIMINE

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
24k Gold King Size Paber Pakkis: 1 tk 24k Kullaga kaetud paber NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikute..
10.00€
Cone Artist Roll and Fill NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakag..
4.60€
Gift Box All In One Pakki sees kõik asjad, mis on pildil Mõõt: 18 x 32 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uu..
23.80€
Meie Beach maitse ühendab rummipõhise mojito piparmündi maitse ja rikkaliku tubaka meeldiva segu. Nuso pulgad on parim alternatiiv kaasaegsele suitsetamisele, ei mingit ebameeldivat suitsu, põletust, vastikut lõhna. ..
4.00€
Tubakamaitseline Virginia, mis on segatud erinevate maitsetega. Nuso pulgad on parim alternatiiv kaasaegsele suitsetamisele, ei mingit ebameeldivat suitsu, põletust, vastikut lõhna. Nagu ka oluliselt väiksem kantserogeenide sisa..
4.00€
Populaarse Virginia tubaka autentne maitse, rikastatud jaheda mentooliga. NUSO pulgad ühilduvad kõigi levinud HNB seadmetega. Nuso pulgad on parim alternatiiv kaasaegsele suitsetamisele, ei mingit ebameeldivat suitsu, põletust, ..
4.00€
Kindlasti armute küpsete mustikate magusasse aroomi, milles on tunda peent mentooli. NUSO pulgad ühilduvad kõigi levinud HNB seadmetega. Nuso pulgad on parim alternatiiv kaasaegsele suitsetamisele, ei mingit ebameeldivat suitsu, p..
4.00€
Populaarse Virginia tubaka tõeline magus maitse. NUSO pulgad ühilduvad kõigi levinud HNB seadmetega. Nuso pulgad on parim alternatiiv kaasaegsele suitsetamisele, ei mingit ebameeldivat suitsu, põletust, vastikut lõ..
4.00€
Raw Organic Tubakas 30g Rullimistubakas NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat..
6.50€
Shine 24k Gold Cone Pakkis 1 tk Kaetud 24k puhta kullaga NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele int..
12.90€
'Gizeh Black' Papers Slim Extra Fine + Tips 34 lehte Magnet Lukuga NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei lub..
2.00€
Breit Organic Hemp Paberid ja Filtrid King SIze 32 Lehte NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele int..
1.50€
OCB KING SIZE PABERID+FILTRID NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tub..
1.60€
OCB Ultimate Slim+Filters 32tk+32tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nbs..
1.00€
Smoking' King Size Deluxe PABERID & FILTRID NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaud..
1.70€
'OCB' Virgin Rolls slim Pikkus: 400cm Laius: 4.4cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele i..
1.60€
OCB Organic Hemp Paberid 32 tk 11cm X 4.5cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu ..
1.00€
Gizeh Black King Size Slim Extra Fine Väga mugavad ja stiilsed paberid magnet lukkuga Pakkis 33 lehte NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib ..
1.00€
Juicy Jay Bubblegum   NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubak..
1.40€
Juicy Jay Chocolate King size slim paberid 32tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti ka..
1.40€
Juicy Jay Coconut King Size Slim NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ..
1.40€
Juicy Jay Very Cherry King Size Slim NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nb..
1.40€
PABERID JUICY JAY’S BLACKBERRY KS SLIM Pakis 32 lehte NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele int..
1.40€
PABERID JUICY JAY’S BLUEBERRY KS SLIM 32 lehte NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti ..
1.40€
PABERID JUICY JAY’S GREEN APPLE KS SLIM NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tuba..
1.40€
PABERID JUICY JAY’S Liquorice KS SLIM NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubaka..
1.50€
PABERID JUICY JAY’S Mello Mango KS SLIM NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tuba..
1.40€
PABERID JUICY JAY’S PINEAPPLE KS SLIM NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubaka..
1.40€
PABERID JUICY JAY’S RASPBERRY KS SLIM Pakis 32 lehte NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele inte..
1.40€
Rullimis Paberid Juicy Jay Cotton Candy King size slim 32tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele ..
1.40€
Rullimis Paberid Juicy Jay Strawberry 32tk King size slim NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele in..
1.40€
'Primal' Herbal Wraps 'Yerba Mate' Pakkis 2tk Taimsed wrapid Ei sisalda tubakat Ei sisalda nikotiini Pikkus 11 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast..
1.50€
Blunt Wrap Ivory French Vanilla maitsega 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu..
0.80€
Blunt Wrap Platinum Apple Martini  Green Bluntid 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele in..
1.00€
Blunt Wrap Platinum Maroon Bluntid 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&..
0.80€
Blunt Wrap Platinum Gold Mee maitsega 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubak..
1.00€
BLUNT WRAP PLATINUM WATERMELON Pakis 2 tk Gold (Wild Honey) Silver (Berries) Red (Strawberry Kiwi) Yellow (Mello Mango) Jade (Watermelon) Blue (Blueberry Burst) Ivory (French Vanilla) Green (Apple Martini) Brown (Chocola..
1.00€
Bluntid Platinum Brown (Chocolate) Pakis 2 tk Amber - Peach   Black - Jamaican Rum Blue - Blueberry Brown - Chocolate  Coral - Gin & Juice   Emerald - Kush Green - Apple Martini  Indigo ..
1.00€
Bluntid Platinum Pink (Bubble Gum) Pakis 2 tk Amber - Peach   Black - Jamaican Rum Blue - Blueberry Brown - Chocolate  Coral - Gin & Juice   Emerald - Kush Green - Apple Martini  Indigo ..
1.00€
Bluntid Platinum Silver (Berries) Pakis 2 tk Amber - Peach   Black - Jamaican Rum Blue - Blueberry Brown - Chocolate  Coral - Gin & Juice   Emerald - Kush Green - Apple Martini  Indigo -..
1.00€
Bluntid Platinum Yellow (Mango) Amber - Peach   Black - Jamaican Rum Blue - Blueberry Brown - Chocolate  Coral - Gin & Juice   Emerald - Kush Green - Apple Martini  Indigo - Grape  Ivory - Fr..
1.00€
JJ Bluntid Banana Split 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tu..
0.80€
Juicy J Chocolate Bluntid 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tub..
1.00€
Juicy J funky Peach Bluntid 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat ..
0.80€
Juicy J Zilla Bluntid 2tk Pakkis 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nb..
1.00€
Juicy Jay bluntid Black Russian Pakkis 2 tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tub..
0.80€
Juicy Jay bluntid Mohito Pakkis 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nbs..
0.80€
Juicy Jay bluntid Watermelon Pakkis 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat..
0.80€
Medium Size J-ware Cones 3tk Pikkus: 10 cm Filter: 2.5 cm Karbis 3 tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba ..
0.70€
King Size J-ware Cones 3tk Pikkus: 11 cm Filter: 2.5 cm Karbis 3 tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba er..
0.70€
King Size J-ware Cones 40tk Pikkus:11 cm Filter: 2.5 cm Karbis 40 tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba e..
5.10€
King Size Joint Tubes Eelkeeratud koonus Tootja: J-Ware Suurus: 11cm Pakk: 100 tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadu..
12.00€
Cyclones Hemp Cones 2tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga ..
1.50€
Cyclones Clear Blueberry Mustikamaitseline eelkeeratud koonus puhast tseluloosist, läbipaistev NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd ..
0.60€
Cyclones Peach Clear Virsikumaitseline eelkeeratud koonus puhast tseluloosist, läbipaistev NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus ..
0.60€
OTSIKUD 'XTRA TIPS WONDERBERRY' PABERID PUUOTSIKUGA CYCLONES (Sigarileht) NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis..
0.60€
'RAW' Cone Tips perforated NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  j..
0.60€
'Ziggi' Filter-tips 64 tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat ..
1.50€
ECO PABERID GREENGO 6 cm X 2 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nb..
0.60€
Jilter 'Jiltip' Filter Tips L Perfo Mõõt: 6.8 x 3 cm Perforeeritud 150 tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüü..
1.80€
OCB PABERID FILTRI JAOKS NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga..
0.45€
Tips dollar 6 cm x 2.5 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tuba..
0.50€
'RAW' 'Perfecto' Pre-Rolled Cone Tips 21tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele inte..
1.40€
Actitube Slim 10tk Mugav väike pakk Aktiivsöega filtrid keraamiliste otsikutega ..
1.90€
lol Aktiivsöefiltrid Keraamilise tippudega Pikkus: 3.5cm Toodetud Saksamaal ‘Tip Tube’ – less toxic, better smoke… ..
0.15€
Rolls Smart Filter 50tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga ..
5.50€
Cyclones Pre-Rolled Cone Herbies Mean Green 2x sigarihülsid Taaskasutatava bambusest filtriotsikuga tööstuslikust kanepist valmistatud sigarihülsid pikkusega 105 mm. ..
1.50€
×
×
×
×
×
×
×