Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

PIIBUD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
'V12' Plus 'Twisty' Quartz Blunt with Adapter Nn V12 "Plus" Twisty "Quartz Blunt adapteriga SG 14/19 on väga eriline küljest toru. Toru sees keha kuumuskindel kvartsklaasi on kruvi valmistatud messingis..
20.00€
Black Leaf Glass Tips w. Strass for 8mm Filters 48tk NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kau..
72.00€
Black Leaf One Hitter made of Al./Wood NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nbs..
15.30€
Breit Pure Pipe blue NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga seo..
11.25€
Breit Pure Pipe green NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga se..
11.25€
Calumet Deluxepipe Beech Pure Pipe Size S NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&..
50.00€
Calumet Deluxepipe Beech Pure Pipe XL with Tray NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tu..
81.00€
Calumet Deluxepipe Olive Pure Pipe L w. Grinder NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tu..
90.00€
Calumet Deluxepipe Olive Pure Pipe S with Bag NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tuba..
69.00€
Calumet Deluxepipe Olive Pure Pipe Size S NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&..
69.00€
Calumet Deluxepipe Olive Pure Pipe XL with Tray NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tu..
113.00€
Calumet Mikro Rocket Pure Pipe standard Amaranth NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu t..
18.00€
Calumet Mikro Rocket Pure Pipe standard Beech NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tuba..
14.00€
Calumet Mikro Rocket Pure Pipe standard Olive NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tuba..
15.30€
Calumet Mini Rocket Pure Pipe standard Amaranth NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tu..
21.00€
Clay Pipe 'Claw' Savist käsitöö piip Saksamaalt Pikkus: 11 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, ..
5.00€
Crazy Pickle Shotgun Pipe made of Glass NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nb..
6.00€
Ebony Pipe NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga seotud tootei..
13.00€
Ebony Smoking Pipe NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga seotu..
5.00€
G-pipe Mini Twisty Glass Blunt NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tu..
18.00€
Hand Pipe Black with Pimples NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tuba..
11.25€
Hand Pipes Set various Designs NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tu..
19.00€
PieceMaker Karma Kayo Silicone Hand Pipe NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&n..
20.00€
Piip 25cm Metall NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga seot..
8.00€
RAW Catcher Next Level Ash Tray Cigarette Holder NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu t..
7.00€
Smoking Pipe with Screw Adapter silver NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nbs..
7.00€
Meerschaum Pipe Pikkus: 21 cm Ehtekarp Materjal: Meerchaum Meerchaum: https://en.wikipedia.org/wiki/Meerschaum_pipe NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa..
36.00€
'ActiTube' Olivewood Pipe Vahetatava aktiivsöega piip Materjal: Oliivi puu Pikkus 11.5 sm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nü..
33.00€
Chillum puidust Pikkus: 21 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja ..
8.10€
'@head' Glass One Hitter Chillum klaasist Pikkus: 8.8 cm Ilusas karbis NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis..
10.10€
One Hitter @head Ilus chillum claasist Pikkus 8 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti ka..
5.80€
Screen Queen Screenless Piip  Pikkus: 16 cm Piip sisseehitatud sõelaga Metall piip ilusas karbis NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib ..
14.90€
Screwable Pipe Metallist Pikkus: 15 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubak..
6.40€
Klaas Piip Shotgun Karbis Pikkus: 15 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat..
9.00€
Klaaspiip Classic Pikkus 10 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja..
5.90€
Klaaspiip Roll-Stop Pikkus: 13 cm Paks klaas Käsitöö NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei lu..
15.00€
Piip-auruti Pikus: 25 cm Klaasist NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nb..
17.30€
Vaporising Pipe Pikkus: 17 sm Kasutusjuhend kaasas NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti..
10.30€
Mini komplekt piibuga klaasist Sisu: 7,5cm klaaspiip, karp, hari, sõelad NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis e..
6.30€
Key Chain Metal Pure Pipe Pikkus: 6,4cm 4 osaline jahutussüsteem Oleks hea, ennem kasutamist külmkappi panna NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa..
7.50€
×
×
×
×
×
×
×