Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

PIIBUD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
'V12' Plus 'Twisty' Quartz Blunt with Adapter Nn V12 "Plus" Twisty "Quartz Blunt adapteriga SG 14/19 on väga eriline küljest toru. Toru sees keha kuumuskindel kvartsklaasi on kruvi valmistatud messingis..
20.00€
Clay Pipe 'Claw' Savist käsitöö piip Saksamaalt Pikkus: 11 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, ..
5.00€
Piip 25cm Metall NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja tubakaga seot..
7.20€
Meerschaum Pipe Pikkus: 21 cm Ehtekarp Materjal: Meerchaum Meerchaum: https://en.wikipedia.org/wiki/Meerschaum_pipe NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa..
36.00€
'ActiTube' Olivewood Pipe Vahetatava aktiivsöega piip Materjal: Oliivi puu Pikkus 11.5 sm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nü..
33.00€
Chillum puidust Pikkus: 21 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja ..
8.10€
'@head' Glass One Hitter Chillum klaasist Pikkus: 8.8 cm Ilusas karbis NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis..
10.10€
One Hitter @head Ilus chillum claasist Pikkus 8 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti ka..
5.80€
Screen Queen Screenless Piip  Pikkus: 16 cm Piip sisseehitatud sõelaga Metall piip ilusas karbis NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib ..
14.90€
Screwable Pipe Metallist Pikkus: 15 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubak..
6.40€
Klaas Piip Shotgun Karbis Pikkus: 15 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat..
7.90€
Klaaspiip Classic Pikkus 10 cm NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat  ja..
5.90€
Klaaspiip Roll-Stop Pikkus: 13 cm Paks klaas Käsitöö NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei lu..
15.00€
Piip-auruti Pikus: 25 cm Klaasist NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nb..
17.30€
Vaporising Pipe Pikkus: 17 sm Kasutusjuhend kaasas NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti..
10.30€
Mini komplekt piibuga klaasist Sisu: 7,5cm klaaspiip, karp, hari, sõelad NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis e..
6.30€
Key Chain Metal Pure Pipe Pikkus: 6,4cm 4 osaline jahutussüsteem Oleks hea, ennem kasutamist külmkappi panna NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa..
7.50€
×
×
×
×
×
×
×