Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Aurutid

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Auruti Fury 2 Fury 2 nimega enam ei ole laos, selle asemel on fenix nimega, mis on sisuliselt sama toode ja parema hinnaga kui fury 2 ..
140.00€
Crafty Auruti Võimsaim kaaskantav auruti maailmas Toodetud Saksamaal Saab ka bongis kasutada Vidin on tõesti oma hinna väärt! Inhale the difference!   ..
255.00€
Herborizer Digiti Kõige vqimsam vaporisaator maailmas (kodu kasutamiseks) Sobib iga bongile Medetsiiniline seade Tootja: Herborizer Prantsusmaa   ..
470.00€
Topbond Vaporizer 1 Auruti 1 USB caabel 1 Puhastushari 5 Sõelad 1 Manuaal (inglise keeles)   ..
71.00€
VAPORISAATOR vaporite platinum 3 in 1 combo Vaporisaator 3 in 1 sobib õlide, taimse materjali ja e-vedeliku kasutamiseks ..
59.90€
Vital Max Vaporizer Dry herb vaporizer (ei sobi e-vedelikku jaoks) Must  Rohkem infot: http://www.topgreen-tech.com ..
51.00€
Vaporizer Dynavap THE "M"   2019a. Uus Mudel ! Eluaegne garantii Väga hästi sobib kasutamiseks bongis   ..
70.00€
Piip-auruti Pikus: 25 cm Klaasist NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti kaudu tubakat&nb..
17.30€
Vaporising Pipe Pikkus: 17 sm Kasutusjuhend kaasas NB!!! See toode kahjuks pole enam www.cosmosepiibud.ee lehelt tellitav sellepärast, et Euroopa Liidus kehtib nüüd uus seadus, mis ei luba eraisikutele interneti..
10.30€
Siin see on, pärast pikka ootamist ja palju garaažis omatehtud induktsioonsoojendeid. Dynatec Orion Dynavapilt, turu väikseim ja usaldusväärsem taskuinduktsioonkütteseade. See on väga diskreetne ja mahub lihtsalt taskuss..
195.00€
Fenix Mini aurusti on üks väiksemaid kaasaskantavaid aurustajaid turul. See üllatab teid selle tekitatava auru kvaliteedi ja koguse poolest! Iga Fenix Mini-ga on kaasas tasuta vulkaaniveski!   ..
80.00€
FURY EDGE pakub tiheda, suurepärase kvaliteediga aurupilvi ja sellega kaasnevad mitmed täiustused, näiteks 40% tugevam aku, vibratsiooniteatised ja lisavarustus erinevate klaasitükkide jaoks. ..
140.00€
×
×
×
×
×
×
×