Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Arvamus

Seoses vesipiipude (tuntud ka kui shisha, hooka, narghile, kalyan jne) populaarsuse kasvuga läänemaailmas viimase kümne aasta vältel on inimesed hakanud küsima selle tervislikkuse kohta. Kas võib järeldada, et kuna vesipiibud näevad kindlasti paremad välja, lõhnavad ning maitsevad kõvasti paremini ja sõbralikumalt kui sigaretid, siis on nad ka tervislikumad?  

Neist vähestest teaduslikest uuringutest, mis siiani vesipiibu suitsetamise mõjude kohta tehtud, on osad ebaveenvad või vastuoluliste tulemustega, ning teised oma ülesehituselt selgelt vigased. Paljud näitavad, et mõõdukas vesipiibu kasutamine on tunduvalt vähem tervist kahjustav kui sigareti suitsetamine, kuid osad väidavad, et vesipiibud on isegi ohtlikumad kui sigaretid.

Siin Eestis on meedia üritanud vesipiipudest kui ohuallikatest hirmujutte rääkida, kuid seda nende veetluse tõttu noorte inimeste silmis.

Käib vaidlus, et võibolla noored inimesed, kes armastavad suitsetada ilusatest, hästilõhnavatest vesipiipudest võivad hilisemas elus suurema tõenäosusega sigarette suitsetama hakata.

Ei ole mingit ilmingut, et vesipiipude suitsetamine oleks mingilgi viisil sama sõltuvust-tekitav kui sigarettide suitsetamine, või et suitsetajad "arenevad" vesipiibult sigarettidele. Reklaam, kambavaim, sotsiaalsed normid ja tubakatööstuse propaganda on palju suuremad ohud noorte suitsetamisele kui vesipiibud.

Sellegipoolest on Cosmosepiipude meeskond veendunud, et noored ei peaks oma vaba aega sisustama vesipiibu suitsetamisega. Samas oleme seisukohal et arvutimängud või viru keskuses "chillimine" ja niisama "hängimine" pole paremad alternatiivid. Meie soovitus noortele on: tehke sporti, õppige ja lugege raamatuid!

 

TASAKAAL

 

SOOVITUSED

 

CP HOOLIB

×
×
×
×
×
×
×