Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Kohaletoimetamine

Kättetoimetus töötab lihtsalt, mugavalt ja automaatselt üle Eesti. Kasutame Eesti Posti kullertenust (Omniva) mis toob teile paki koju või tööjuurde kätte.

Te saate turvaliselt pakendatud tellimuse kätte 2 tööpäeva jooksul peale makse toimumist. 

Kui teil on kiire,Omniva pakiautomaati kasutades, jõuab pakk kohale juba järgmiseks päevaks! 

 

Cosmosepiibud.ee kauba kohaletoimetamine Eesti piires on meie kulul kui ostusumma ületab 30€. Kui summa tuleb väiksem kui 30€, siis lisandub tellitud kauba hinnale postikulu.
 
Kui soovite kogu tellimuse eest tasuda alles selle kättesaamisel, siis saatke peale tellimuse vormistamist e-mail aadressile ladu@cosmosepiibud.ee või helistage numbril 55522285 ning andke sellest teada, valides ennem MAKSMINE SULARAHAS KULLERILE  (Saab kasutada ainult siis, kui on kohaletoimetamisviisiks valitud KULLERIGA KATTE).
 
Tellimus toimetatakse kohale 2 tööpäeva jooksul ning saate kauba eest tasuda Omniva kullerile sularahas.

NB! Kauba eest ei saa kättetoimetamisel tasuda juhul, kui saatmine toimub Pakiautomaati kaudu, samuti kui tellimuse summa jääb alla 30€.

Kui asute Tallinnas ja soovite tasuda sularahas, siis helistage 55522285 ja andke meile teada kauba nimetus ja oma aadress, lepime kokku aja, ning tuleme ja toome kauba kokkulepitud ajal ära. Loomulikult on see tasuta.
 

Kui asud Tallinnas, ning on soov piipe enne ostmist ka oma silmaga näha ja katsuda, siis helista ette (55522285) ja astu läbi!

Meie ladu asub Tallinnas, Lasnamäel.

Läänemere tee 30-26, Tallinn, 13913. Läänemere keskuses. Avatud iga päev kuni kella 22:00 (Paluks ette helistada).
 
Samuti on võimalik kohapeal sularahas tasuda eelnevalt internetis või telefoni teel tehtud tellimuse eest ning saada tellitud kaup kohe kätte.
Keegi meist viibib enamasti laos ka peale tööpäeva lõppu õhtuti ja isegi nädalavahetustel ning pühade ajal.
 
Kõik tooted mille juures on märgitud Lisa ostukorvi, on alati meie Tallinna laos olemas, ning ise järgi tulles on hinnad transpordikulu võrra soodsamad.

×
×
×
×
×
×
×