Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Soovitused

  • 1. Ärge hingake suitsu sügavalt alla. Vesipiip maitseb oivaliselt ka siis kui selle suits ainult suhu satub – seda pole vaja sügavale kopsu tõmmata.
  • 2. Ärge suitsetage põlenud tubakat. See tähendab, et ärge üritage tubakast viimast võtta – parem on kasutada korraga vähem, kuid asendada sagedasti värske tubakaga, kui sissehingata juba põlenud tubaka suitsu.
  • 3. Kui vähegi võimalik, valige keskmise või suurema suurusega vesipiip väiksema asemel, kuna väiksematega suitsetades tekib rohkem süsinikoksiidi.
  • 4. Kasutage arukust ja mõõdukust. Ärge suitsetage järjest mitmeid tunde, või kui suitsetamine tekitab uimasust. Tehke vesipiibu suitsetamisest eriline sündmus, mida nautida pigem harva kui regulaarselt.
  • 5. Vesipiipu peab sooja veega läbi pesema ja vaasis vett vahetama enne IGAT piibutamist. Tihti küsitakse, et varem maitses vesipiip hästi, aga nüüd on kuidagi kange ja vastiku maitsega, ajab köhima jne, et millest see olla võib. Võime 100% kindlusega väita, et juhul kui kasutate paksemat hõbepaberit (õhukese puhul 2-3 kordselt) ja normaalset sütt (Euroopas toodetud) ja tubakat ( ICE ROCKZ või Al Fakher), siis on viga puhastamata piibus. Kui puhastate piipu regulaarselt, pole vaja seda igakord harjaga seestpoolt nühkida, piisab kui lasete keskmisest torust natuke aega sooja vett läbi voolata. Samuti tuleb loputada tubakapits. Harja läheb vaja alles siis kui puhastamata piip on pikemaks ajaks seisma jäänud.
  • 6. Kasutage nikotiinifiltrit. Kuigi vesipiibu suits on sigareti omast kordi puhtam, on selle väikese lisakaitse kasutamine pikemas perspektiivis mõistlik.

 

×
×
×
×
×
×
×