Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Tasumine

Oleme teinud tellimisprotsessi äärmiselt lihtsaks: Vajutage teid huvitava toote juures asuvale nupule Lisa ostukorvi (see nupp kuvatakse ainult nende toodete juures, mis on hetkel meie laos olemas). Seejärel ilmuvad kõik ostmiseks vajalikud andmed ja juhised.

Kui olete oma andmed sisestanud, siis saadetakse teie e-mailile tellimuse kinnitus. Võite maksta hiljem e-mailis olevate andmete järgi, aga saate seda ka lihtsalt ja mugavalt kohe järgmiselt lehelt teha.

Meie e-poest kaupade ostmine on sama lihtne ja turvaline kui ostmine tavalisest kauplusest, ainult selle vahega et te ei pea kodust või kontorist välja astuma.

Kaup toimetatakse Eesti Posti kullerteenusega (OMNIVA) märgitud aadressile 2 tööpäeva jooksul peale makse toimumist. Postifirmast helistatakse teile ette ja tuuakse pakk teile sobival ajal ära.( Juhul kui on valitud  kulleriga kätte  ).

Kui teil on kiire,Omniva pakiautomaati kasutades, jõuab pakk kohale juba järgmiseks päevaks! 

Ostuhind sisaldab kõiki makse ja tasuta kohalesaatmist Eesti piires OMNIVA pakkiautimaati kaudu juhul kui ostusumma ületab 30€.
Kui summa tuleb väiksem kui 30€, siis lisandub tellitud kauba hinnale postikulu.

Kui soovite kogu tellimuse eest tasuda alles selle kättesaamisel, siis saatke peale tellimuse vormistamist e-mail aadressile ladu@cosmosepiibud.ee või helistage numbril 55522285 ning kinnitage et soovite just kullerile sulas maksta.

Tellimus toimetatakse kohale 2 tööpäeva jooksul ning saate kauba eest tasuda Eesti Posti (OMNIVA) kullerile sularahas.

NB. Kättetoimetamisel saab tasuda ainult üle 30€ tellimuste eest.

Meie ladu asub nüüd Tallinnas (varem asus Tartus). Kui asud Tallinnas, ning on soov piipe enne ostmist ka oma silmaga näha ja katsuda, siis helista ette (55522285) ja astu läbi!

Samuti on võimalik kohapeal sularahas või kaardiga tasuda eelnevalt interneti või telefoni teel tehtud tellimuse eest ning saada tellitud kaup kohe kätte. Keegi meist viibib enamasti laos ka peale tööpäeva lõppu õhtuti ja isegi nädalavahetustel ning pühade ajal.

Kõik tooted mille juures on märgitud Laos: Jah, on alati meie Tallinna laos olemas, ning ise järgi tulles on hinnad transpordikulu võrra soodsamad.

×
×
×
×
×
×
×