Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Tulemasinad

Tulemasinad

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
'Black Leaf' 'Blazer' Gas Torch Väga võimas tulemasin Leegi temperatuur: 1100° C Gaasiga täidetav Pikkus; 21cm   ..
27.80€
Micro Torch Tulemasin Pikkus 16,5cm Gaasiga täidetav Turbo/Tavalise leegi funktsioon ..
6.90€
Tulemasin 'Easy Torch' '88' Topelt Turboleegiga Gaasiga täidetav väga kvaliteetne tulemasin 1 aasta tehasegarantii ..
2.90€
Tulemasin 'Silver Match' Blueflame  Pikkus: 11.5 cm Diameeter: 3 cm Tuulekindel Turboleek Ta on pakendist võttes koheselt kasutusvalmis, st laetud gaasiga mida jätkub väga kauaks. Kui gaas ükskord siiski..
4.00€
Tulemasin Staff Bunsen Burner Pikkus: 10 cm Effektiivne ja töökindel abivahend. Toodetud spetsiaalselt vesipiibu söe süütamiseks. Kui süsi on veidi niiskunud (teda pole hoitud kuivas kohas), siis tavalise v..
7.20€
Tulemasina gaas Atomic Universal Lighter Refill  Gaas tulemasina jaoks Sobib kõikedele tulemasinatele,mis on gaasiga täidetavad 300 ML Koostis: Propane- & Butane-Mix (UN 1950) Sobib ekstraheerimiseks ..
3.00€
SÖE SÜÜTAJA SUUR Pikkus: 10 cm Effektiivne ja töökindel abivahend. Toodetud spetsiaalselt vesipiibu söe süütamiseks. Kui süsi on veidi niiskunud (teda pole hoitud kuivas kohas), siis tavalise..
9.00€
Söe süütaja väike Pikkus: 9 cm Effektiivne ja töökindel abivahend. Toodetud spetsiaalselt vesipiibu söe süütamiseks. Natuke väiksem ja effektiivsem variant. Kui süsi on veidi niiskunu..
6.00€
×
×
×
×
×
×
×