Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Vesipiibu tubakas

Vesipiibu tubakas

Vesipiibu tubakas kuulub seaduse järgi tubakatoodete alla ja selle müümist ja tarbimist reguleerib tubakaseadus. Sellega saab tutvuda SIIN

Tubakatellimused lähevad töösse alles peale isikukoodi kontrollimist rahvastikuregistrist, seega alla 18a. vanustel pole mõtet tellimist üritada!
 

Nüüd on Eestis saadaval ka maailma parim vesipiibutubakas Al Fakher!

 
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Banana Maailma parim vesipiibu tubakas Banaan 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Pineapple Maailma parim vesipiibu tubakas Ananass 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher  Blueberry Maailma parim vesipiibu tubakas Mustikas 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Blueberry With Mint Maailma parim vesipiibu tubakas Mustikas mindiga 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Cherry Maailma parim vesipiibu tubakas Kirss 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher  Cherry With Mint Maailma parim vesipiibu tubakas Kirss mindiga 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher  Watermelon Maailma parim vesipiibu tubakas Arbuus 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Grape Maailma parim vesipiibu tubakas Viinamari  Pakend sisaldab 50g vesipiibu tubakat ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher grape with berry Maailma parim vesipiibu tubakas Viinamari marjadega 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Berry Maailma parim vesipiibu tubakas Marjad 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Capuccino Maailma parim vesipiibu tubakas Kohvi maitsega 50 grammises pakis   ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Citrus With Mint Maailma parim vesipiibu tubakas Tsitruselised mindiga Pakend sisaldab 50g vesipiibu tubakat ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Grapefruit Maailma parim vesipiibu tubakas Greip 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Orange Maailma parim vesipiibutubakas Al Fakher Apelsin 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Orange With Mint Maailma parim vesipiibu tubakas Apelsiin mindiga Pakend sisaldab 50g vesipiibu tubakat ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Gum Maailma parim vesipiibutubakas Al Fakher. Närimiskumm mündiga 50 grammises pakis   ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Kiwi Maailma parim vesipiibu tubakas Kiivi 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Plum Maailma parim vesipiibutubakas Ploom 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Two apples Maailma parim vesipiibu tubakas Al Fakher. Topeltõun 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Melon Maailma parim vesipiibu tubakas Melon 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Mint Maailma parim vesipiibu tubakas Piparmünt 50 grammises pakis ..
8.00€
Vesipiibu Tubakas AL Fakher Mojito Maailma parim vesipiibu tubakas Mohito Pakend sisaldab 50g vesipiibu tubakat. ..
8.00€
ICE ROCKZ-ICE BLUEBERRY 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas ..
4.50€
ICE ROCKZ-BLUEBERRY MUFFIN 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailm..
4.50€
ICE ROCKZ-CHERRY 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas vä..
4.50€
Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas väga populaarseks saanud. ..
4.50€
ICE ROCKZ-ICE WATERMELON 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas..
4.50€
ICE ROCKZ-MINT 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas väga..
4.50€
ICE ROCKZ-MIXED FRUITS 120G     Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese aja..
4.50€
ICE ROCKZ-ICE HONEYMELON 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas..
4.50€
ICE ROCKZ-ICE LEMON 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&au..
4.50€
ICE ROCKZ-ORANGE LEMONADE 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailma..
4.50€
ICE ROCKZ-STRAWBERRY 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&a..
4.50€
ICE ROCKZ-STRAWBERRY CHEESECAKE 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta m..
4.50€
ICE ROCKZ-ICE APPLE 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&au..
4.50€
ICE ROCKZ-ICE FRESH 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&au..
4.50€
ICE ROCKZ-ICE GRAPE 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&au..
4.50€
ICE ROCKZ-ICE GUM 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas vä..
4.50€
ICE ROCKZ-KIWI 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas väga..
4.50€
ICE ROCKZ-MANGO 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas väg..
4.50€
ICE ROCKZ-LEMON CAKE 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&a..
4.50€
ICE ROCKZ-PINEAPPLE 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&au..
4.50€
ICE ROCKZ-POMEGRANATE 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&..
4.50€
ICE ROCKZ-BISCUIT 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas vä..
4.50€
ICE ROCKZ-APPLE FIG 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&au..
4.50€
ICE ROCKZ-HOT PUNCH 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&au..
4.50€
ICE ROCKZ-SOUR TOUCH 120G Bigg ICE ROCKZ on vesipiibu tubaka tulevik. Antud toode on parem kui Bigg Steam Stones sellepärast, et: kestavad kauem, maitse on tunduvalt mõnusam ja intensiivsem. Lühikese ajaga on ta maailmas v&a..
4.50€
Vesipiibu Tubakas Cola 50g Serbetli Cola maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid. Kategooria: Vesipiibu tubakas Kat..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Kiwi 50g Serbetli Kiwi maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad naturaalseid maitseaineid. Palju parema kvaliteediga kui AL Fakher..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Mint 50g Serbetli Piparmündi maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid. Kategooria: Vesipi..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Rotana 50g Serbetli Mango ja Guava  maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid. Kategooria: Vesi..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Serbetli Blueberry 50g Serbetli Mustika maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid Kategooria: Ve..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Serbetli Plum 50g Serbetli ploomi maitsega vesipiibu tubakas 50 grammises pakis Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad vaid naturaalseid maitseaineid Kategooria: Vesipiib..
8.00€
Vesipiibu Tubakas Serbetli Orange With Mint 125g Apelsiini ja piparmündi maitsega vesipiibu tubakas 125 grammises pakis. Kõik Serbetli tooted on valmistatud kvaliteetsest tubakast ning sisaldavad naturaalseid maitseai..
14.00€
Hookah Squeeze Vape Pasta Banana Kasutatakse koos tubakaga või tubaka asemel Väga hea kvaliteet Pakk 50g ..
5.80€
Hookah Squeeze Vape Pasta Blueberry Kasutatakse koos tubakaga või tubaka asemel Väga hea kvaliteet Pakk 50g ..
5.80€
×
×
×
×
×
×
×