Hulgimüük
 
 Firmadele

Otsime edasimüüjaid ja koostööpartnereid. Huvi korral saatke firma andmed ja info müügikoha kohta, ning teiega võetakse peatselt ühendust.
 
Nii eraisikutele kui firmadele
Kui soovite osta lihtsalt rohkem kui ühte vesipiipu (näiteks 1 endale ja 1 kingituseks), siis saatke enne tellimist e-mail ning saate personaalse hinnapakkumise.
See kehtib peale vesipiipude ka suurema koguse tubaka/söe ja lisavarustuse korral.
 
Täpsem info telefonil 55522285 või e-mail: hulgi@cosmosepiibud.ee

Vesipiibu-lisad

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Metallpulk silikoon vooliku jaoks+Adapter Pikkus: 29 cm Aluminiumist tehtud kerge ja mugav  ..
4.90€
Aladin Heath Reactor Pannakse kohe pitsi peale, ei ole vaja kasutada fooliumit. Töötab nagu tuulekaitse ja jagab söe eneergiat ühtlaselt, selle vidinaga tubakas kunagi ei kõrbe! ..
9.20€
Ice Bazooka Sees on geeliga kott. Ice Bazooka pannakse külmkappi ennem piibutamist. Ice Bazooka teeb suitsu jahedamaks. Ühendatakse silikoonvoolikuga. ..
3.90€
Led valgusti CUBE Led valgusti pannakse vaasi sisse. Automaatselt vahetab värve. Kestab umbes 10 tundi   ..
1.80€
Mullifilter See filter teeb vesipiibu suitsu vees väikesteks mullideks.   Mida väiksemad mullid on ja mida rohkem neid on, seda puhtam saab vesipiibu suits, kuna kontaktpind suitsu ja vee vahel on suurem. Lisaks ta filtreerib &..
1.70€
Nikotiinifilter Hakkasime juba 2007a. maale tooma efektiivseid puusöe filtreid, mis eemaldavad vesipiibu tubakast nikotiini ja tõrva, mõjutamata selle maitset. Ja need on saanud ülipopulaarseks! Kergesti vooliku otsa pa..
1.00€
Puhastushari 2 Väga heast ja vastupidavast materjalist hari vesipiibu varre puhastamiseks. ..
2.00€
Tulemasin Staff Bunsen Burner Pikkus: 10 cm Effektiivne ja töökindel abivahend. Toodetud spetsiaalselt vesipiibu söe süütamiseks. Kui süsi on veidi niiskunud (teda pole hoitud kuivas kohas), siis tavalise v..
7.20€
Tuulekaitse 1 Pikkus: 15 cm Sobib ainult Tears ja Bell mudelitele Väga stiilne ja ilus tuulekaitse väiksematele piipudele. See on vajalik, kui vesipiipu tehakse õues. Sobib kõigile väiksematele piipudele, aga ..
4.00€
Tuulekaitse 2 Pikkus: 19 cm Väga stiilne ja ilus tuulekaitse suurematele piipudele. See on vajalik, kui vesipiipu tehakse õues. Sobib kõigile suurematele piipudele. ..
5.50€
Ventiili Kuul Vesipiibu ventiili kuul mis sobib kõikidele vesipiipudele. ..
1.50€
'Black Leaf' 'Blazer' Gas Torch Väga võimas tulemasin Leegi temperatuur: 1100° C Gaasiga täidetav Pikkus; 21cm   ..
27.80€
Micro Torch Tulemasin Pikkus 16,5cm Gaasiga täidetav Turbo/Tavalise leegi funktsioon ..
6.90€
Tubakapits "Klassika" Klassikaline vesipiibu tubakapits. Läbimõõt ca 5cm, sügavus 1,5cm See pits sobib kõigile suurematele ja keskmistele piipudele.      ..
2.70€
Voolik LUX Pikkus 180 cm Väga stiilne ja ilus vesipiibu voolik. Ta on ülihea kvaliteediga, väga vastupidav ja pestav. Teda on võrreldes muude voolikutega väga mugav kasutada.  Kuna selle vooliku kä..
7.80€
'Black Leaf' Vesipiibu Vooliku Adapter Pikkus: 5.5 cm Väga hästi sobib silikoon voolikuga ..
1.90€
Topeltpits Vesipiibu topeltpits. See vidin on mõeldud erinevate tubakasortide katsetamiseks. Piibutamine kestab sellega ka kauem kui tavalise pitsiga.     ..
5.00€
Tubakapits punane Kui vesipiibu pits peaks maha kukkuma ja purunema, siis siit saab uue tellida. Pits on keraamilisest materjalist ja glasuuritud, mis tagab ühtlasema temperatuuri ja meeldivama aroomi. See pits sobib kõigile suur..
3.00€
TUBAKAPITS SILIKOONIST Spetsiaalsest silikoonist valmistatud pits,mis kunagi ei lähe katki! ..
6.70€
TUBAKAPITS VORTEX Spetsiaalne tubakapits,mis sobib eriti hästi ICE ROCKZi jaoks. Eeliseks on see, et pitsis asuvad augud asuvad põhjast veidi ülevalpool, mistõttu tubaka kuumutamisel eralduvad vedelikud jäävad ..
3.00€
Tulemasin 'Easy Torch' '88' Topelt Turboleegiga Gaasiga täidetav väga kvaliteetne tulemasin 1 aasta tehasegarantii ..
2.90€
Väike tubakapits Väike tubakapits  Kui vesipiibu pits peaks maha kukkuma ja purunema, siis siit saab uue tellida. Pits on keraamilisest materjalist ja glasuuritud, mis tagab ühtlasema temperatuuri ja meeldivama aroomi. ..
2.00€
Lisavooliku Adapter Adapter lisavooliku kinnitamiseks. See keeratakse sinna kus muidu asub ventiil ja nii saab tavalise ühe voolikuga vesipiibu muuta kahe voolikuga piibuks. Sobib kõikidele Cosmosepiipudele. ..
4.00€
SÖE SÜÜTAJA SUUR Pikkus: 10 cm Effektiivne ja töökindel abivahend. Toodetud spetsiaalselt vesipiibu söe süütamiseks. Kui süsi on veidi niiskunud (teda pole hoitud kuivas kohas), siis tavalise..
9.00€
Söe süütaja väike Pikkus: 9 cm Effektiivne ja töökindel abivahend. Toodetud spetsiaalselt vesipiibu söe süütamiseks. Natuke väiksem ja effektiivsem variant. Kui süsi on veidi niiskunu..
6.90€
Tulemasin 'Silver Match' Blueflame  Pikkus: 11.5 cm Diameeter: 3 cm Tuulekindel Turboleek Ta on pakendist võttes koheselt kasutusvalmis, st laetud gaasiga mida jätkub väga kauaks. Kui gaas ükskord siiski..
4.00€
Tubakapitsi tihend  Tihend vesipiibu tubakapitsi kinnitamiseks metallosa külge. Mõeldud Egiptuse vesipiipude jaoks kuid sobib ka enamusele teistele. ..
1.00€
Tubakapitsi tihend (paks) Vesipiibu tubakapitsi tihend mis sobib kõikidele piipudele v.a. alla 30cm kõrgused vesipiibud. Väga vastupidav! ..
1.00€
Vaasitihend keskmine Tihend mis käib vesipiibu metallosa ja vaasi vahele. Sobib kõikidele piipudele mille vaasi ava läbimõõt on ca 4,5cm. Tihendi läbimõõt 4,5cm.     ..
1.00€
Vaasitihend Väike Tihend mis käib vesipiibu metallosa ja vaasi vahele. Sobib kõikidele piipudele mille vaasi ava läbimõõt on ca 4 cm. Tihendi läbimõõt 4 cm. ..
1.00€
Voolikutihend Tihend vesipiibu vooliku kinnitamiseks. Sobib kõikide piipude ja kõikide voolikute puhul. Äärmiselt vastupidav! ..
1.00€
Söetangid Vesipiibu söetangid. Nende küljes on ka nõel fooliumisse aukude tegemiseks. ..
2.80€
Fooliumi Asendaja Mõeldud kasutamiseks kui fooliumit ei ole. Piip kestab seda kasutades oluliselt vähem aega kui fooliumiga. Seega soovitame alati võimalusel kasutada fooliumit, aga see vidin võiks kodus siiski olem..
1.50€
Vesipiibu foolium Pakend sisaldab 100 ümmargust fooliumi tükki, mis on toodetud just vesipiibu jaoks. Nad on täpselt õige paksusega, millest tulenevalt ei lähe tubakas seda fooliumi kasutades kunagi kärssama ning..
3.00€
COALA E-HEATHER Spetsiaalne vidin söe süütamiseks Ideaalselt sobib naturaal söe jaoks ..
18.00€
Samaya E-Heater  Spetsiaalne vidin söe süütamiseks Ideaalselt sobib naturaal söe jaoks ..
19.80€
Samaya E-Heater Small Spetsiaalne vidin söe süütamiseks Ideaalselt sobib naturaal söe jaoks ..
16.00€
Vesipiibu kott XL Pikkus: 75 cm Värvus: must Praktiline ja vastupidav kott vesipiibu kaasaskandmiseks. ..
24.00€
Vesipiibu kott pruun Pikkus: 90 cm Praktiline ja vastupidav kott vesipiibu kaasaskandmiseks. See kott on mõeldud suurte piipude jaoks. Tal on väljaspool kaks eraldi taskut tubaka ja söe jaoks, samuti kandesang ja rihm ül..
16.00€
Tulemasina gaas Atomic Universal Lighter Refill  Gaas tulemasina jaoks Sobib kõikedele tulemasinatele,mis on gaasiga täidetavad 300 ML Koostis: Propane- & Butane-Mix (UN 1950) Sobib ekstraheerimiseks ..
3.00€
Ühekordne huulik Ühekordne huulik vesipiibule, mis käib vooliku otsa.  Soovitame huulikuid kasutada kui ühte vesipiipu tõmbab mitu inimest. ..
0.10€
Vesipiibu huulikud 100tk Universaalsed, sobivad enamuse piibu jaoks NB!  Müügil on samasugused nagu pildil aga läbipaistvad! ..
3.50€
×
×
×
×
×
×
×